Wykład i warsztaty z psychoonkologii 15. i 16.11.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne wydarzenia w projekcie Psychoonkologia. Projekt ma na celu pomoc chorujÄ…cym na nowotwory i ich bliskim w lepszym radzeniu sobie z chorobÄ…. W najbliższym czasie odbÄ™dzie siÄ™ wykÅ‚ad dla bliskich osób chorych oraz warsztaty dla osób chorych na choroby nowotworowe.

W ramach projektu PSYCHOONKOLOGIA Fundacja Wemenders zaprasza na bezpÅ‚atny 2-godzinny wykÅ‚ad dla bliskich osób chorujÄ…cych na nowotwór. Spotkanie odbÄ™dzie siÄ™ 15 LISTOPADA 2013 (piÄ…tek) w godzinach 18.00-20.00, w sali przy ul. Paca 40 w Warszawie.

Wykład skierowany jest także do osób bliskich chorych na choroby nowotworowe, a także do opiekujących się chorymi, wolontariuszy oraz pracowników hospicjów, szpitali.

Z kolei 16 LISTOPADA 2013 (sobota) w godzinach 11.00-15.00 w siedzibie Fundacji Wemenders ul. Kacza 6/59 w Warszawie odbÄ™dzie siÄ™ bezpÅ‚atny 4-godzinny warsztat dla osób z chorobÄ… nowotworowÄ… - - czyli jak poradzić sobie z emocjami i stresem w chorobie nowotworowej.

Oba wydarzenia poprowadzi ekspert fundacji – psychoonkolog i psychoterapeutka Magdalena Nagalska.

Zainteresowanych udziałem w wykładzie lub warsztacie prosimy o wysłanie maila rejestracyjnego (imię, nazwisko, nr telefonu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , rejestrację poprzez formularz lub telefonicznie: 607840323.