Terapia z sercem

Powodem, dla kt贸rego stworzyli艣my program 鈥濼erapia z sercem鈥 jest potrzeba budowania spo艂eczno艣ci specjalist贸w, kt贸rzy wyr贸偶niaj膮 si臋 swoim zaanga偶owaniem w leczeniu depresji, a tak偶e podejmuj膮 aktywne dzia艂ania na rzecz profilaktyki chor贸b cywilizacyjnych. Potrzeba zaistnienia takiej przestrzeni w 艣rodowisku zaowocowa艂a powstaniem programu, kt贸ry wspiera i promuje najlepszych specjalist贸w. Wyr贸偶niaj膮c takie osoby tworzymy nowoczesny obraz terapii i wsparcia chorych. Szczeg贸lnie wa偶ny dla nas aspekt to kompleksowe podej艣cie, jakie prezentuje specjalista. Promujemy osoby, kt贸re potrafi膮 zapewni膰 realne wsparcie nie tylko osobie chorej, ale tak偶e jej rodzinie i bliskim. Do programu 鈥濼erapia z sercem鈥 zapraszamy specjalist贸w stale poszerzaj膮cych swoj膮 wiedz臋 w zakresie nowych metod leczenia i wsparcia os贸b chorych na depresj臋 i ich bliskich. Istotna jest r贸wnie偶 ich gotowo艣膰 do dzielenia si臋 wiedz膮 i aktywne uczestnictwo w kszta艂towaniu do艣wiadczenia m艂odych specjalist贸w. Promujemy ludzi i jednostki otwarte i ch臋tne do podejmowania dzia艂a艅 spo艂ecznych. Ludzi, kt贸rzy w艂asnym do艣wiadczeniem i wiedz膮 chc膮 zmienia膰 obraz depresji r贸wnie偶 poza 艣cianami gabinetu. Uczestnicy programu 鈥濼erapia z sercem鈥 s膮 aktywni zawodowo na wielu polach 鈥 zar贸wno praktyki terapeutycznej, jak i rozwijaniu innych specjalist贸w, udzielaniu si臋 w r贸偶norodnych seminariach i akcjach zwi膮zanych z zagadnieniami depresji.

Wierzymy, 偶e stworzenie i ci膮g艂e rozwijanie takiej spo艂eczno艣ci pozwoli na skuteczn膮 promocj臋 odpowiednich form pomocy. Wspieraj膮c wyr贸偶niaj膮cych si臋 specjalist贸w pozwalamy im na dalszy rozw贸j oraz promowanie dobrych praktyk terapeutycznych.

Kryteria przyst膮pienia do projektu terapia z sercem dost臋pne s膮 po zg艂oszeniu.

Zobacz szczeg贸艂y >>

Uhonorowany tytu艂em specjalista otrzymuje od Fundacji Wemenders:

1. Certyfikat potwierdzaj膮cy uzyskanie tytu艂u specjalisty z sercem
  2. Profil specjalisty na portalu Wemenders b臋dzie wyr贸偶niony.
  3. Nazwisko specjalisty znajdzie si臋 wraz ze zdj臋ciem w specjalnej zak艂adce dedykowanej najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie.

Plac贸wki te偶 mog膮 otrzyma膰 tytu艂 鈥濵iejsce z sercem鈥. Aby tak si臋 sta艂o musz膮 spe艂nia膰 poni偶sze kryteria:

1. Specjalista lub specjali艣ci uhonorowani tytu艂em specjalisty z sercem s膮 pracownikami danej plac贸wki
  2. Specjalista/specjali艣ci s膮 zarejestrowanymi u偶ytkownikami naszego portalu.