W ramach projektu dzia艂amy zar贸wno w formule akcji otwartych, jak i dedykowanych szkole艅, warsztat贸w czy wyk艂ad贸w dla grup zamkni臋tych. Wsp贸艂pracujemy ze specjalistami 鈥 geriatrami, psychologami i psychiatrami.

Oferujemy:
Baz臋 wiedzy 鈥 artyku艂y, wywiady, publikacje dotycz膮ce depresji wieku podesz艂ego, mo偶liwo艣ci diagnozy, leczenia, stylu 偶ycia senior贸w, mo偶liwo艣ci aktywizacji i rozwoju.

鈥 Wyk艂ady dla os贸b bliskich 鈥 przybli偶aj膮ce tematyk臋 depresji wieku podesz艂ego, jej objawy, przebieg, przyczyny i konsekwencje, mo偶liwo艣ci przeciwdzia艂ania chorobie, sposoby wspierania chorego i metody leczenia.

Terminy wyk艂ad贸w otwartych:
26.09.2013 鈥 艢rodowiskowy Dom Samopomocy "Pod Skrzyd艂ami", ul. Gr贸jecka 109, Warszawa, godz. 16:30-18:00
03.10.2013 鈥 Klub Osiedlowy Surma, ul. Bia艂obrzeska 17, Warszawa, godz. 15.00-18.30 (wyk艂ad po艂膮czony z konsultacjami specjalisty).

鈥 Warsztaty dla senior贸w 鈥 pozwalaj膮ce na praktyczne poznanie choroby i sposob贸w radzenia sobie z jej przebiegiem, wsparcie w poszukiwaniu pomocy oraz dzia艂a艅 pomagaj膮cych w utrzymaniu aktywno艣ci i satysfakcji z 偶ycia.

Terminy warsztat贸w otwartych:

鈥 Grupy wsparcia dla bliskich i chorych 鈥 pomagaj膮ce radzi膰 sobie z chorob膮 w艂asn膮 lub kogo艣 bliskiego, stresem i l臋kiem z ni膮 zwi膮zanym, odnale藕膰 si艂臋 i nadziej臋, znale藕膰 skuteczne techniki funkcjonowania w obliczu choroby.

鈥 Wyk艂ady dla lekarzy 鈥 przybli偶aj膮ce specyfik臋 depresji wieku podesz艂ego, jej pod艂o偶a, specyficzne objawy, sposoby diagnozy i dzia艂ania zwi膮zane z leczeniem, a tak偶e sposoby post臋powania i rozmawiania z chorym na depresj臋 wieku podesz艂ego pacjentem.

鈥 Baz臋 sprawdzonych o艣rodk贸w, plac贸wek pomocy i lekarzy 鈥 specjalist贸w, kt贸rzy wyr贸偶niaj膮 si臋 profesjonalnym podej艣ciem i zaanga偶owaniem.

Test na depresj臋 dla chorych i ich bliskich

Aby uzyska膰 wi臋cej informacji na temat projektu i mo偶liwo艣ci wsp贸艂pracy prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.