Proponowane moduły w ramach Programu Work Life Balance:

• WykÅ‚ad dla pracowników omawiajÄ…cy wybrane, poszczególne choroby cywilizacyjne lub kompleksowo wszystkie w ujÄ™ciu Work Life Balance - max. 40 pracowników, cztery godziny, jeden trener wykÅ‚adowca, materiaÅ‚y samoksztaÅ‚ceniowe, test diagnozujÄ…cy omawiany obszar przed lub w trakcie wykÅ‚adu.
  • Warsztat dla kadry menadżerskiej obejmujÄ…cy wybrane, pojedyncze choroby i sposoby zarzÄ…dzania zespoÅ‚em w ich obliczu lub obejmujÄ…cy wszystkie choroby cywilizacyjne - max. 15 osób, osiem godzin, jeden- dwóch trenerów (do ustalenia), materiaÅ‚y samoksztaÅ‚ceniowe, testy diagnostyczne przed lub w trakcie warsztatu.
  • Spotkania ze specjalistÄ… - w formie dnia otwartego lub konsultacji indywidualnych w siedzibie Klienta lub Fundacji (niezależnie konsultacje on-line via Portal).
  • MateriaÅ‚y samoksztaÅ‚ceniowe – podrÄ™czniki, ćwiczenia, metody radzenia sobie – w formie papier ołówek lub multimedialnej, jako uzupeÅ‚nienie lub niezależne dziaÅ‚anie dla pracowników pozostajÄ…cych poza zasiÄ™giem lub nie majÄ…cych możliwoÅ›ci osobistego udziaÅ‚u w wyżej wymienionych dziaÅ‚aniach).
  • Testy diagnostyczne rozwoju chorób cywilizacyjnych (test pracoholizmu, test wypalenia zawodowego, test poziomu stresu, test na depresjÄ™) – dostÄ™pne online poprzez bezpiecznÄ… platformÄ™ lub papier ołówek stanowiÄ…ce dziaÅ‚anie towarzyszÄ…ce projektowi szkoleniowemu lub niezależne narzÄ™dzia diagnostyczne dla pracowników Firmy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Programu Work Life Balance, wystarczy do nas napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a skontaktujemy się z Państwem celem doszczegółowienia Państwa potrzeb.