W ramach projektu Psychoonkologia dzia艂amy zar贸wno w formule akcji otwartych, jak i dedykowanych szkole艅, warsztat贸w czy wyk艂ad贸w dla grup zamkni臋tych. Wsp贸艂pracujemy ze specjalistami 鈥 psychoonkologami i psychoterapeutami.

Oferujemy:
Baz臋 wiedzy 鈥 artyku艂y, wywiady, publikacje dotycz膮ce psychoonkologii

Wyk艂ady dla os贸b bliskich 鈥 przybli偶aj膮ce tematyk臋 skutecznego sposobu komunikacji mi臋dzy chorym na nowotw贸r a jego bliskim.

Terminy wyk艂ad贸w otwartych:
26.09.2013 鈥 艢rodowiskowy Dom Samopomocy "Pod Skrzyd艂ami", ul. Gr贸jecka 109, Warszawa, godz. 18:00-20:00

15.11.2013 - sala przy ul. Paca 40 w Warszawie, w godzinach 18:00-20:00

wi臋cej informacji o kolejnych wyk艂adach wkr贸tce

Warsztaty dla os贸b choruj膮cych na nowotw贸r 鈥 pozwalaj膮ce na praktyczne poznanie choroby
i sposob贸w radzenia sobie z jej przebiegiem, wsparcie w poszukiwaniu pomocy.

Terminy warsztat贸w otwartych:

16.11.2013 - siedziba Fundacji Wemenders, ul. Kacza 6/59, w godz. 11:00-15:00

Grupy wsparcia dla bliskich i chorych 鈥 pomagaj膮ce radzi膰 sobie z chorob膮 w艂asn膮 lub kogo艣 bliskiego, stresem i l臋kiem z ni膮 zwi膮zanym, odnale藕膰 si艂臋 i nadziej臋, znale藕膰 skuteczne techniki funkcjonowania w obliczu choroby.
Grupa wsparcia dla chorych na nowotw贸r:
wi臋cej informacji wkr贸tce

Grupa wsparcia dla bliskich os贸b choruj膮cych:
wi臋cej informacji wkr贸tce

Wyk艂ady dla lekarzy 鈥 zwi臋kszenie zdolno艣ci komunikacyjnych oraz umiej臋tno艣膰
przeprowadzania rozmowy motywacyjnej, prowadz膮cej do anga偶owania si臋 pacjent贸w w sw贸j proces leczenia.
Baz臋 sprawdzonych o艣rodk贸w, plac贸wek pomocy i lekarzy 鈥 specjalist贸w, kt贸rzy wyr贸偶niaj膮 si臋 profesjonalnym podej艣ciem i zaanga偶owaniem.

O terminach kolejnych wyk艂ad贸w i warsztat贸w b臋dziemy informowa膰 na bie偶膮co wi臋c warto 艣ledzi膰 nasz fanpage Depresja to s艂owo.

Aby uzyska膰 wi臋cej informacji na temat projektu i mo偶liwo艣ci wzi臋cia udzia艂u w zaj臋ciach, wsp贸艂pracy prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.