Doradztwo dla firm

Sytuacja rynkowa i ci膮gle rosn膮ca presja w 艣rodowisku zawodowym powoduje, 偶e zagro偶enie chorobami cywilizacyjnymi wzrasta w du偶ym tempie, a lekarze i specjali艣ci donosz膮 o coraz wi臋kszym znaczeniu nowych zaburze艅. Obok chor贸b somatycznych (takich jak cukrzyca czy nadci艣nienie), pojawiaj膮 si臋 te zwi膮zane ze sfer膮 psychiczn膮, kt贸re stanowi膮 nowe wyzwanie dla pracodawc贸w. Ich wyst臋powanie jest 艣ci艣le zwi膮zane ze wzrastaj膮cym tempem 偶ycia, wi臋kszymi wymaganiami i wyzwaniami. Do tych najpowa偶niejszych nale偶膮 stres, pracoholizm, wypalenie zawodowe oraz depresja. Ich pojawienie si臋 zaburza efektywno艣膰 pracownik贸w, prowadz膮c nawet do pe艂nej niezdolno艣ci do pracy. Rozprzestrzenianie si臋 psychologicznych chor贸b zawodowych wymaga nowego podej艣cia do efektywno艣ci pracownik贸w i spojrzenia na zjawisko ich satysfakcji r贸wnie偶 z perspektywy d艂ugofalowej zdolno艣ci do aktywno艣ci zawodowej i zaanga偶owania.

W ramach Doradztwa dla Firm oferujemy Pracodawcom wsparcie w rozwoju oraz podniesieniu efektywno艣ci pracownik贸w.

Fundacja Wemenders oferuje unikalne dzia艂ania z zakresu profilaktyki, diagnozy i leczenia chor贸b cywilizacyjnych takich jak depresja, wypalenie zawodowe, pracoholizm, stres (zagadnienia Work Life Balance). W ramach naszych projekt贸w spo艂ecznych oferujemy r贸wnie偶 dzia艂ania edukacyjne dedykowane Organizacjom i ich pracownikom. S膮 to: depresja seniora, depresja dzieci i m艂odzie偶y, depresja poporodowa, a tak偶e z zakresu psychoonkologii.  W ramach ka偶dego tematu oferujemy otwarte i zamkni臋te wyk艂ady, warsztaty, grupy wsparcia, konsultacje online, dni otwarte ze specjalist膮, a w wielu obszarach tak偶e test diagnozuj膮cy wst臋powanie danego schorzenia, zaburzenia u osoby uczestnicz膮cej w badaniu lub u jej bliskiego.