Ochoczo Razem 2013

Ju偶 w pa藕dzierniku w Warszawie bezp艂atne wyk艂ady i warsztaty o depresji!
Jakie s膮 objawy depresji? Jak rozpozna膰 chorob臋 u bliskiej osoby? Fundacja Wemenders w ramach Kampanii 鈥濷choczo Razem 2013" zaprasza na bezp艂atne wyk艂ady, warsztaty oraz konsultacje psychologiczne pod wsp贸lnym has艂em 鈥濪epresja to nie tabu".

Depresja jest cz臋sto traktowana jako temat tabu i z tego powodu powstaje wok贸艂 niej wiele mit贸w. Ich rozprzestrzenianie sprawia, 偶e choroba ta jest lekcewa偶ona i niezrozumia艂a dla otoczenia. Brak zrozumienia odbiera cierpi膮cym na depresj臋 nadziej臋 na wsparcie, a to powoduje, 偶e jeszcze trudniej im ujawni膰 swoj膮 chorob臋 i podj膮膰 leczenie. Dlatego warto zna膰 prawd臋 o depresji.

W ramach akcji odb臋d膮 si臋 nast臋puj膮ce wydarzenia:
鈥 3.10.2013, godz. 15:00-19:30 - Wyk艂ad po艂膮czony z konsultacjami dotycz膮cy depresji senior贸w - Klub Osiedlowy Surma, ul. Bia艂obrzeska 17. Wyk艂ad poprowadzi lekarz geriatra, dr Dorota 艁ukaszuk.
鈥 5.10.2013, godz. 16:00-19:30 鈥 Wyk艂ad po艂膮czony z konsultacjami dotycz膮cy Work Life Balance 鈥 cztery psychologiczne choroby zawodowe w uj臋ciu zawodowym: stres, pracoholizm, wypalenie zawodowe oraz depresja 鈥 Dom Kultury Rakowiec, ul. Wi艣licka 8. Wyk艂ad poprowadzi psycholog i trener Aneta Rogowska.
鈥 17.10.2013, godz. 17:30-19:00 鈥 Warsztat o depresji - Przystanek Ksi膮偶ka, ul. Gr贸jecka 42. Warsztat poprowadz膮 psycholodzy: Natalia Doraczy艅ska i Anna G贸ra. Zapisy na warsztat - osobi艣cie, poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript. lub telefonicznie (22 822-38-06).

Zapraszamy r贸wnie偶 na pozosta艂e dzia艂ania w Kampanii "Ochoczo Razem":

plakat maly