Aktualno艣ci

Psychoonkologia - pierwszy wyk艂ad

Je艣li Tw贸j bliski choruje na raka, wesprzemy Ci臋 psychicznie! Pomo偶emy Ci przetrwa膰, znale藕膰 si艂臋!

W ramach projektu PSYCHOONKOLOGIA Fundacja Wemenders zaprasza na bezp艂atny 2-godzinny
wyk艂ad dla bliskich os贸b choruj膮cych na nowotw贸r.

Serdecznie zapraszamy na wyk艂ad, kt贸ry odb臋dzie si臋 26 WRZE艢NIA 2013 w godzinach 18.00-20.00 w 艢rodowiskowym Domu Samopomocy "Pod Skrzyd艂ami", przy ul. Gr贸jeckiej 109 w Warszawie. Wyk艂ad poprowadzi ekspert Fundacji 鈥 psychoonkolog i psychoterapeutka Magdalena Nagalska.

Zainteresowanych prosimy o rejestracj臋 przez email na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript. lub telefonicznie 607 84 32 95.

Na wyk艂adzie b臋d膮 omawiane nast臋puj膮ce zagadnienia:
飪 jak w trakcie trwania choroby nowotworowej osoby bliskiej zaakceptowa膰 uczucia chorego
i w艂asne
飪 nauka wspieraj膮cego i skutecznego sposobu komunikacji
飪 jak rozmawia膰 o chorobie z pacjentem, rodzin膮, dzie膰mi
飪 wp艂yw choroby na zwi膮zki partnerskie
飪 nauka wspierania poczucia odpowiedzialno艣ci i wsp贸艂udzia艂u pacjenta w procesie powrotu
do zdrowia
飪 jak by膰 wsparciem osoby chorej a nie jej wybawicielem
飪 jak sobie radzi膰 i sprosta膰 wymaganiom, jakie stawia przed nami przewlek艂a choroba
飪 strategie radzenia sobie z chorob膮 bliskiej osoby.