Badanie opinii na temat psychiatrii

Serdecznie zapraszamy do udzia艂u w badaniu opinii na temat psychiatrii w Polsce przygotowanym przez Fundacj臋 Wemenders

W zwi膮zku ze zjawiskiem rosn膮cej liczby zachorowa艅 na depresj臋 postanowili艣my wesprze膰 pacjent贸w w poszukiwaniu odpowiedzialnych, sumiennych specjalist贸w zdrowia psychicznego. Nasze dzia艂ania ogniskuj膮 si臋 nie tylko na pracy nad zwi臋kszeniem dost臋pno艣ci do pomocy psychologicznej, ale przede wszystkim na pracy z lekarzami i terapeutami. W chwili obecnej pracujemy nad projektem promuj膮cym podej艣cie holistyczne w pracy z pacjentem i chcieliby艣my spyta膰 Was o opini臋 na temat aktualnego stanu psychiatrii w Polsce.

Zapraszamy do wype艂nienia anonimowego kwestionariusza dotycz膮cego przekona艅 na temat profesji psychiatry. Wyniki badania zostan膮 wykorzystane w pracach zbiorczych, podczas wyk艂ad贸w i konferencji naukowych. Dane metrykalne s艂u偶膮 jedynie informacji statystycznej.

Link do ankiety: http://test360.com.hostingasp.pl/wemenders-ankieta/