Startuje portal Wemenders.com

Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e ju偶 wkr贸tce uruchomimy portal Wemenders.com. Jest to kompleksowy projekt po艣wi臋cony zagadnieniu chor贸b cywilizacyjnych. W pierwszym etapie chcemy skoncentrowa膰 si臋 na tematyce depresji w uj臋ciu holistycznym: od profilaktyki, poprzez diagnoz臋 i leczenie. Wemenders.com to miejsce, gdzie wszyscy, zar贸wno chorzy, jak i ich bliscy zainteresowani zagadnieniem depresji b臋d膮 mogli odnale藕膰 kompleksowe informacje na ten temat, a specjali艣ci b臋d膮 mogli ich wspiera膰 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem w pokonywaniu tej choroby.

Oddajemy w Twoje r臋ce test, b臋d膮cy narz臋dziem do przeprowadzenia wst臋pnej diagnozy depresji w wersji dla osoby chorej i bliskich, chc膮cych potwierdzi膰 lub rozwia膰 swoje obawy. Wyniki testu prezentujemy w formie obszernego raportu, zawieraj膮cego wst臋pn膮 diagnoz臋 i kompleksowe informacje dotycz膮ce depresji.

W sekcji 鈥濪aj sobie pom贸c" umie艣cili艣my adresy plac贸wek, o艣rodk贸w i terapeut贸w z ca艂ej Polski, specjalizuj膮cych si臋 w leczeniu depresji,. Je艣li znasz godnego polecenia specjalist臋, lub o艣rodek, mo偶esz podzieli膰 si臋 z nami t膮 informacj膮. Jako jedyny portal w Polsce, Wemenders.com oferuje nowoczesne rozwi膮zanie, pozwalaj膮ce, po uprzednim um贸wieniu terminu, na przeprowadzenie konsultacji online z wybranym specjalist膮.

Chcieliby艣my, aby portal Wemenders.com sta艂 si臋 miejscem, gdzie w sekcji 鈥濺azem ra藕niej", b臋dziesz m贸g艂 bez obaw podzieli膰 si臋 na forum swoj膮 histori膮, zmaganiami z depresj膮, opiniami o specjalistach.

W sekcji 鈥濨aza wiedzy" publikujemy artyku艂y i nowo艣ci, oraz udost臋pniamy informacje o najlepszej literaturze zwi膮zanej z tematyk膮 depresji.

Wierzymy w to, 偶e wsp贸lnie uda nam si臋 pokona膰 depresj臋. Znamy osoby, kt贸rym si臋 to uda艂o. Historie ich zmaga艅 i szcz臋艣liwego zako艅czenia mo偶ecie przeczyta膰 w sekcji 鈥瀂nowu s艂o艅ce". Zach臋camy do dzielenia si臋 z nami Waszymi dobrymi historiami. Chcemy wsp贸lnie z Wami da膰 si艂臋 tym, kt贸ry potrzebuj膮 nadziei i pomocy w wyj艣ciu z depresji.

Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e w艂a艣nie uruchomili艣my portal Wemenders.com [link]. Jest to kompleksowy projekt po艣wi臋cony zagadnieniu chor贸b cywilizacyjnych. W pierwszym etapie chcemy skoncentrowa膰 si臋 na tematyce depresji w uj臋ciu holistycznym: od profilaktyki, poprzez diagnoz臋 i leczenie.  Wemenders.com to miejsce, gdzie wszyscy, zar贸wno chorzy, jak i ich bliscy zainteresowani zagadnieniem depresji b臋d膮 mogli odnale藕膰 kompleksowe informacje na ten temat, a specjali艣ci b臋d膮 mogli ich wspiera膰 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem w pokonywaniu tej choroby.

Oddajemy w Twoje r臋ce test [tu link], b臋d膮cy narz臋dziem do przeprowadzenia wst臋pnej diagnozy depresji w wersji dla osoby chorej i bliskich, chc膮cych potwierdzi膰 lub rozwia膰 swoje obawy. Wyniki testu prezentujemy w formie obszernego raportu, zawieraj膮cego wst臋pn膮 diagnoz臋 i kompleksowe informacje dotycz膮ce depresji.

W sekcji 鈥濪aj sobie pom贸c鈥 [link] umie艣cili艣my adresy plac贸wek, o艣rodk贸w i terapeut贸w z ca艂ej Polski, specjalizuj膮cych si臋 w leczeniu depresji,. Je艣li znasz godnego polecenia specjalist臋, lub o艣rodek, mo偶esz podzieli膰 si臋 z nami t膮 informacj膮. Jako jedyny portal w Polsce, Wemenders.pl  [link] oferuje nowoczesne rozwi膮zanie, pozwalaj膮ce, po uprzednim um贸wieniu terminu, na przeprowadzenie konsultacji online [link]  z wybranym specjalist膮.

Chcieliby艣my, aby portal Wemenders.pl[link] sta艂 si臋 miejscem, gdzie w sekcji 鈥濺azem ra藕niej鈥 [link], b臋dziesz m贸g艂 bez obaw podzieli膰 si臋 na forum [link] swoj膮 histori膮, zmaganiami z depresj膮, opiniami o specjalistach.

W sekcji 鈥濨aza wiedzy鈥 [link] publikujemy artyku艂y i nowo艣ci, oraz udost臋pniamy informacje o najlepszej literaturze zwi膮zanej z tematyk膮 depresji.

Wierzymy w to, 偶e wsp贸lnie uda nam si臋 pokona膰 depresj臋. Znamy osoby, kt贸rym si臋 to uda艂o. Historie ich zmaga艅 i szcz臋艣liwego zako艅czenia mo偶ecie przeczyta膰 w sekcji 鈥瀂nowu s艂o艅ce鈥 [link]. Zach臋camy do dzielenia si臋 z nami Waszymi dobrymi historiami. Chcemy wsp贸lnie z Wami da膰 si艂臋 tym, kt贸ry potrzebuj膮 nadziei i pomocy w wyj艣ciu z depresji.